18.8 C
Skopje

Rruga “Partizanja” në Strugë me asfalt të ri

Sot u asfaltua rruga Partizanja në Strugë.

Çdo ditë punë dhe vetëm punë nga kryetari Merko dhe organet kompetente për mirëmbajtjen dhe rregullimin e qytetit të Strugës.

Struga meriton gjithmonë më mirë.

TË FUNDIT

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...