18.8 C
Skopje

Përmirësohen kushtet në burgun e Tetovës, zv.ministri Nuhiu shpërndan fotografitë

“Vazhdojmë me përmirësimin e kushteve në Burgun e Tetovës!”, është shprehur zv.ministri Nuhiu.
Mirënjohje dhe respekt për stafin drejtues!

TË FUNDIT

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...