14.8 C
Skopje

Mbrojtësi i Liverpoolit në radarin e Real Madridit

Gjiganti spanjoll po mendon të përforcojë repartin e mbrojtjes.

Real Madridi është duke menduar të transferojë një mbrojtës të djathtë edicionin e ardhshëm, transmeton lajmi.net.

Sipas ‘El Nacional’, klubi nga Spanja ka shprehur interesim për futbollistin e Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold.

Megjithatë, Arnold konsiderohet si i pashitshëm nga “The Reds”, pasi ka kontratë të vlefshme deri në vitin 2025.

Mbrojtësi këtë edicion ka zhvilluar pesë ndeshje me ekipin në të gjitha gart, duke realizuar tre gola.

Çmimi i tij në treg llogaritet të jetë mbi 75 milionë euro, dhe mbetet të shihet nëse ‘Los Blancos’ do arrijnë ta transferojnë verën e ardhshme.

TË FUNDIT

ALI AHMETI : Kombi sot duhet, nderohet dhe bashkohet me vepra

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka uruar popullin shqiptar me rastin e ditës së flamurit. Ahmeti mes tjerash ka shkruar;109 vjetori i...

Ky është mesazhi i Grubit për 109 vjetorin e pavarësisë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një ostimi në faqen e tij zyrtare në facebook...

Rexhepi: Kjo ditë e madhe e kombit tonë, sot e përjetë i bashkon të gjithë shqiptarët kudo që janë

Deputeti Kastriot Rexhepi ka uruar festën e 28 nëntorit, duke shkruar se kjo ditë i bashkon të gjithë shqiptarët kudo që janë. Urimi i deputetit...

Mesazh i fuqishëm i Abdulselam Selamit në Ditën e Flamurit: Dita e Flamurit me betimin për përgjegjësi më të lartë shoqërore!

Zëvendës drejtori i drejtorisë për të ardhura publike Abdulselam Selami vjen me një mesazh të fuqishëm për ditën e flamurit. Më poshtë mund të lexoni...

BERZH: Termocentrali i parë diellor në Oslomej, do të reduktohen ndjeshëm emetimet e CO2

BERZH sot ka njoftuat për investimin e ri në Oslomej, përkatesisht ndërtimin e termocentralit diellor. Krenarë që po investohet në inovacionin e gjelbër në Maqedoninë...