22.8 C
Skopje

Arifi: Bekatonizuam edhe një rrugicë në Vaksincë

Edhe një premtim i realizuar me sukses nga kryetari I Likovës. Sot për qytetarët Erkan Arifi tregoi se kanë përfunduar punimet dhe është bekatonizuar rrugica në fshatin Vaksincë.

“Mirëmëngjesi ! Përfunduan punimet për bekatonizimin e rrugicës tek familja Avdiu në f. Vaksincë”, shkruan Arifi në Facebook.

#BashkëGjithmonMundemiEdheMëShumë

TË FUNDIT

Konsultimet për propozimin francez, Kovaçevski sot takon Selën

Vazhdojnë konsultimet për propozimin francez për fillimin e negociatave inkuadruese të Republikës së Maqedonisë së Veriut me Bashkimin Evropian. Për sot në orën 11...

Ganiu: Sot po festojmë ditëlindjen e 246 të djepit të demokracisë, lirisë e prosperitetit

Kryetari i komunës Çair, Visar Ganiu ka uruar ditëlindjen e 246 të Amerikës. Sipas Ganiut, kjo festë sa ka rëndësi për amerikanët po aq...

Byrnes: SHBA mbështet bisedimet në RMV mbi propozimin francez

Ambasadorja e SHBA-së në Maqedoninë e Veriut, Kate Byrnes përmes një shkrimi në Twitter ka shprehur mbështetjen për bisedimet e brendshme që po zhvillohen...

MINT: Nafta lirohet për katër centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT) i ka publikuar çmimet maksimale apo “tavan” të naftës dhe derivateve të tjera për 24 orët e ditës...