Si e politizoi Ziadin Sela tragjedinë dhe protestën në Tetovë

0
90

Duket se Ziadin Sela nuk e mban fjalën e dhënë e madje edhe atë që e thotë ai në një moment e ndëron.

 

 

 

 

Se a është kjo problem harese apo kështu ka dëshirë të manipulojë Sela opinionin, kjo nuk dihet!

 

Ziadin Sela edhe pse kërkon të mos politizohet protesta dhe tragjedia në Tetovë, anëtar të partisë së tij shihen teksa lëvizin dhe manipulojnë e nxisin protestuesit. opinionshqip.live

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here