31.8 C
Skopje

Loredana fillon punën për projektin e radhës

Rep-artistja siç duket ka nisur punën për projektin e ri muzikor.

Dhe, Loredana Zefi, ka publikuar një imazh nga studio teksa ka shtuar dyshimet se do e lansojë këngën e re.

E veshur me veshje sportive derisa ka venë në dukje barkun e tonifikuar ish-partnerja e Mozzik shihet duke buzëqeshur.

Ndërkohë, në mbishkrimin e fotografisë artistja e njohur nuk ka zbuluar ndonjë detaj.

Kujtojmë se, projekti i fundit muzikor i reperes është ‘Nëse Don’ në bashkëpunim me Mozzik.

TË FUNDIT

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...