20.8 C
Skopje

Agim Bahtiri me pjesëtarë të Njësiteve Speciale të Policisë para nisjes së tyre për veri

Njësite Speciale të Policisë janë nisur drejt veriut për të zbatuar vendimin e Qeverisë për reciprocitet me targa ndaj Serbisë.

Në një foto të pjesëtarët e Njësiteve Speciale të Policisë shihen me kryetarin e Mitrovicës, Agim Bahtirin në orët e hershme të mëngjesit, të realizuar pak para nisjes së aksionit.

Policia e Kosovës sot e ka filluar aksionin, pa ndonjë paralajmërim.

TË FUNDIT

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve: Ka grurë nuk duhet të ketë frikë

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve, Muhamet Farizi, ka deklaruar se Kosova nuk rrezikon të mbesë pa grurë dhe se qytetarët nuk duhet të kenë...

Ganiu: UNT-ja është tempulli i vërtetë i diturisë

Universiteti “Nënë Tereza” është tempulli i vërtetë i diturisë. E studentët e këtij Universiteti janë e ardhmja jonë e ndritur, janë progresi jonë, janë...