Kandidati i Alternativas për Çairin bën fushatë në Turqi

0
89

Bekim Sali është kandidat i AAA dhe ASH për Komunën e Çairit ndërsa fushatën e bën në Stamboll.

Alternativa ndryshe njihet edhe si parti e cila ka lidhje të ngushtë me personalitete nga Turqia, e që duhet të kujtojme se më herët ka pasur edhs zëra se kjo parti financat i merr nga Turqia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here