32.8 C
Skopje

Grubi: Uroj që stadiumin e ri ta gëzojmë me titullin kampion

Realizuam edhe një premtim shumë të madh për FC Shkupin, Shvercerat dhe të gjithë dashamirët e sportit në komunën e Çairit dhe në Shkup.

 

Sot bashkë me drejtuesin e federatës së futbollit, Muhamet Sejdini, kryetarin e Çairit Visar Ganiu dhe të Shkupit Petre Shilegov, ministrin Osmani, drejtorin e klubit Bunjaku, deputetë, drejtorë dhe të tjerë inaguruam tribunën e re të stadiumit të Çairit.

 

Uroj që stadiumin e ri ta gëzojmë bashke me titullin kampion për këtë sezon.

TË FUNDIT

Kurti vizitoi bujqit e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Facebook, ka komentuar për kohën e të korrave në Kosovë. Kurti u...

Aksident i rëndë në Strumicë, lëndohen 13 persona, në mesin e tyre edhe një fëmijë gjashtë vjeçar

Trembëdhjetë persona janë lënduar nga përplasja e dy automjeteve të pasagjerëve me targa të Strumicës, e cila ka ndodhur dje pasdite në ora 16:20...

Në V.K. “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” pritet deri në 30 minuta

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, koha e pritjes për hyrje në vend prej VK “Tabanocë” për hyrje është rreth 20-30 minuta,...

Digjet një shtëpi në Pejë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri mëngjesin e së dielës në qytetin e Pejës. Nuk dihet ende për numrin e të lënduarve apo shkaktarin e...