31.8 C
Skopje

Këto janë fanellat e treta të Real Madridit

Ka filluar edicioni i ri, por vetëm tani Real Madridi ka prezantuar fanellat e reja.

Në fakt “Los Blancos” kanë prezantuar fanellat e para dhe të dyta, por sot ka ardhur prezantimi i fanellës së tretë.

Fanella e tretë është ngjyrë e gjelbër derisa jaka e rrumbullaket është me të zeza e vijat në krah me të bardha.

Kjo fanellë është prodhuar nga gjiganti i veshmbathjeve sportive “Adidas” që është edhe sponsori i Real Madridit.

Fanella e re e Realit është pritur shumë mirë nga tifozët madrilen në rrjetet sociale, derisa ajo tanimë ka dalë në shitje.

TË FUNDIT

Vdes në moshën 32-vjeçare aktori i humorit

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdekjen e tij të papritur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Tetovarët ankohen, nuk kanë ujë për pije!

Lagjja  146  në Tetovë vazhdon të jetë pa ujë të pijshëm edhe në këto temperatura të larta. Banorët e kësaj lagje thonë se  ata...

Komisioni Hetimor për Energjinë nuk e voton listën “politike” të propozuar nga VV-ja, opozita e lëshon mbledhjen

(E plotësuar) Është shtyrë për një ditë tjetër mbledhja e Komisionit Hetimor për Energjinë, i cili do të hetojë proceset vendimmarrëse në këtë sektor...

Vizita e Kurtit në SHBA shtetit i kushtoi mbi 36 mijë euro, kryeministri qëndroi në hotelin luksoz “Hilton”

Vizita gati tri javore e kryeministrit Albin Kurti me bashkëpunëtorë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) i ka kushtuar buxhetit të Kosovës hiç...

Kosova përball Serbisë në Lojërat Mesdhetare

Sot gjatë ditë do të zhvillohet përballja e parë mes Kosovës dhe Serbisë në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”. Kreshnik Mahmuti dhe Marko Jevtoviq do...