31.8 C
Skopje

Ardian Muça projektin e radhës ia dhuron Butelit

Drejtori i ndërmarrjes publike Parqet dhe gjelbrime Ardian Muça ka një lajm të mirë për banorët e komunës së Butelit.

Ai mes tjerash ka shkruar:

Urime e ta gëzoni parkun më të ri në Butel, përball Poliklinkës së Çairit, me sipërfaqe prej 4.230m2! 🥰💪🆒
Shihni tani mozaikun që e formuam në katër anët👇:

1. Kemi rrethrrotullimin e ri me pemë fantastike 🌳🌳

2. Skevrin tek Poliklinka Çair 🎍🪴

3. Parkun e shkëlqyshëm “Torta” 🎂🌳✅

4. Parkun e ri që e shihni tani bashkë me këndin e lodrave 🎡🤹‍♀️

E pra më tregoni se ku ka më mirë se sa 4 anët e vendit ti zbukurosh me gjelbërim? 🥰🥰

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...