Sela vërtetoi sonte se Taravari ka uzurpuar ASH-në, sepse ai i caktoi kandidatët për komuna

0
96

Në emicionin Click Plus, kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, foli edhe për zgjedhjet lokale dhe koalicionet.

Sa i përket kandidimit të Arben Taravarit për Komunën e Gostivarit, ai tha se Taravari nuk ka dashur që të kandidoj, duke shtuar se Taravari i ka thënë se në Gostivar këdo që e nxjerr si kandidat Aleanca për Shqiptarët do ta fitojnë BDI-në.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here