Grubi: 620 mije qytetarë të regjistruar, vazhdoni regjistrohuni

0
97

Zëvendëskryeministri i parë, Grubi ka publikuar në Facebook numrin e personave të regjistruar brenda këtyre ditëve. Grubi bën thirrje që të vijojë regjistrimi edhe më tej.

“Vijoni të regjistroheni miq, bashkë me familjen dhe familjarët që i keni në mërgim”, është shprehur Grubi.

Mos hezitoni, bëhuni pjesë e procesit.

Diaspora regjistrohet në: https://census.stat.gov.mk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here