31.8 C
Skopje

Ganiu: Klubet sportive janë krenaria e Çairit (Video)

Përkrahja për klubet e Çairit gjithmonë kanë marrë përkrahje nga ana e Komunës dhe nga kryetari Visar Ganiu. Klubi i Mundjes LIRIA ka nxjerrë shumë kampionë e gjithashtu në garat e ndryshme ndërkombëtare kanë korrur suksese të mëdha.

Klubet sportive janë krenaria e Çairit dhe mbështetja për to nga ana jonë nënkupton mbështetje për një shoqëri të shëndoshë.

E sonte me kënaqësinë më të madhe mora pjesë në stërvitjet e Klubit të Mundjes “Liria”, nga ku kanë dalë kampionë të shumtë nga garat e ndryshme kombëtarë e ndërkombëtare.

 

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...