0.8 C
Skopje

Bekim Sali parkon veturën vend e pa vend

Kandidati për Çairin i koalicionit Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, Bekim Sali ka parkuar veturën e tij në hapësirën e dedikuar për qarkullimin e këmbësorëve, siç shihet edhe në foto, duke mos respektuar aspak rregullat në komunikacion dhe duke dhënë shembull të keq në shoqëri.

Një njeri që pretendon të udhëheq një komune duhet të jetë shembull i qytetarit të ndërgjegjshëm dhe të respektojë parimin e qarkullimit të lirë të qytetarëve.

Ky veprim i Bekim Sali që është thyerje e një prej rregullave bazike të komunikacionit dhe padyshim se ka zemëruar qytetarët që kanë qarkulluar sot në këtë zonë.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Më pikëlloi lajmi për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit tim Daut Zeqiri

Ka ndërruar jetë Daut Zeqiri. Luftëtar dhe veteran i UÇK-s. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka ngushëlluar familjen Zeqiri dhe bashkëveprimtarët...

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Qytetarët e RMV-s zgjedhin Ali Ahmetin si liderin më të besueshëm

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Anketa: BDI bindshëm e para te shqiptarët

Instituti për Hulumtime Politike nga Shkupi (IPIS) ka realizuar një anketë të shkurtër telefonike në periudhën 17-19 janar 2022 me 1124 të anketuar të...

Ali Ahmeti kujton Rugovën në 16 vjetorin e vdekjes së tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në rrjetin social Facebook për ish Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova në 16 vjetorin...