31.8 C
Skopje

Arifi: Filloi bekatonizimi i rrugicës në fshatin Sllupçan

Edhe një projekt i nisur nga kryetari i Komunës së Likovës, Erkan Arifi. Ka filluar të punohet në fshatin Sllupçan për bekatonizimin e rrugicës tek familja Qazimi dhe Sadiku.

“Mirëmëngjesi

Filluan punimet për bekatonizimin e rrugicës tek familja Qazimi dhe Sadiku në f. Sllupçan”, shkruan Arifi në Facebook.

Çdo lagjeje dhe rrugice po i jepet pamje më e mirë dhe po investohet në infrastrukturë moderne.

#BashkëGjithmonMundemiEdheMëShumë

TË FUNDIT

Nafta nga mesnata më lirë në Maqedoni, ja si do jenë çmimet

Komisioni Rregullator për Energjetik në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që të lirojë për 2.50 denarë çmimin e dizelit, ndërsa nuk ka ndryshim...

Vlora Dumoshi: Djali im për shkak të Qeverisë Kurti 1 nuk do të kthehet më në Kosovë

Ish-ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, në emisionin ‘Personale’ me Krenare Vokshi-Shala, ka treguar se si djali i saj (Rroni Dumoshi), i...

Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën...

Gashi: Janë bërë shkelje kushtetuese në ligjin për KPK-në

Të mërkurën e 29 qershorit, Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) ka informuar se ka bërë kërkesë në Institucionin e Avokatit të Popullit për referimin...