23.8 C
Skopje

Ilir Hasani përvjel mëngët, rikthehet në detyrë

“Kthehu në punë”, kanë qenë fjalët e doktorit Ilir Hasani.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, doktori Ilir Hasani ka lajmëruar opinionin se është rikthyer në krye të detyrës dhe në shërbim të qytetarëve.

Para disa ditëve Hasani dha dorëheqje morale për shkak të tragjedisë e cila ndodhi në spitalin modular në Tetovë.

TË FUNDIT

Disenjatori me koleksione unike me motive shqiptare

Nisi që i ri të merret me artin dhe të bukurën, për të vazhduar që me sukses ta jetësoj këtë dhunti me kreativitet në...

FC Prishtina vazhdon me përforcime, tani me brazilianin Marclei Santos

FC Prishtina ka prezantuar transferimin e tretë brenda ditës së premte dhe të pestin në afatin kalimtar veror. Sulmuesi brazilian, Marclei Cesar Chaves Santos,...

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...