Hoxha: Nuk do të lejojmë që individët të përfitojnë politikisht në kurriz të kultivuesve

0
92

Nuk do të lejojmë që individët të përfitojnë politikisht në kurriz të kultivuesve si dje, tha sot ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Arjanit Hoxha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here