Dua Lipa nuk merr asnjë çmim nga “MTV Music Awards”

0
164

Dua Lipa kësaj radhe nuk ka fituar asnjë çmim në pjesëmarrjen në ‘MTV Video Music Awards 2021’.

Ajo ishte e nominuar në katër kategori, transmeton Indeksonline.

25 vjeçarja nuk mori asnjë trofe në këtë event.

Justin Bieber ishte ai i cili u shpërblye më vlerësimin si “Artisti më i mirë i vitit” dhe “Muzika pop më e mirë./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here